Account

Je bent momenteel nog niet ingelogd.

Inloggen
Openingstijden
  • Met liefde verpakt
  • Snelle verzending in de rode envelop
  • Service with a smile
  • Klassiek & Landelijk Borduren

Dinsdag Draadjes - Jette Tenkink-de Wilde

Dinsdag Draadjes - Jette Tenkink-de Wilde
Dinsdag Draadjes ♥️♥️♥️

Iedere dinsdag zetten we een prachtige borduurwerk van één van jullie in de spotlight! Want wat is er nu leuker dan elkaar inspireren? 

Heb jij ook een mooi borduurwerk dat je met ons wil delen? Stuur je foto('s) in via het speciale formulier en misschien schittert jouw werk binnenkort in de Dinsdag Draadjes! 
 

Lukt het niet met het formulier? 

Mail ons dan een foto van je borduurwerk op atelier@soedidee.nl. Heb je ook foto's van details of van de voortgang, dan mag je deze meesturen.


Vermeld bij je foto('s) de volgende gegevens:

  • Wat is je naam?
  • Kun je iets vertellen over het werk? Waarom koos je bijvoorbeeld dit patroon?
  • Wat is de naam van het patroon?
  • Wie is de designer van het patroon?
  • Welke stof is gebruikt voor het borduurwerk?
  • Welk garen is gebruikt voor het borduurwerk?




De Dinsdag Draadjes van deze week zijn van Jette Tenkink-de Wilde

Jette begon in 2015 met het borduren van "een paar" antieke patronen van Maison Sajou op een grote lap Aida borduurstof. Dit is in 5 jaar tijd een borduurwerk van ongeveer 2.64 x 1.35 meter geworden.

 

Jette gebruikte hiervoor de patronen van Maison Sajou die ze zelf samenstelde op de grote borduurlap. 
 



 


Haar mooie borduurwerk heeft Jette geborduurd op Aida 7.2 kruisjes per cm met DMC Mouliné garen.



 
    29-04-2025 07:00     Reacties ( 2 )
Reacties (2)
 Jette Tenkink-de Wilde -  09-05-2025

Ineke, Ik heb geborduurd op Aïda met 7.2 kruisjes per centimeter.

 Ineke Koppelman -  02-05-2025

Jette, wat ongekend verrassend mooi. De kleuren, de grootte, de patronen en de durf! Om aan zo’n grote lap te beginnen is wel lef voor nodig! P.s. vroeg me af welke stof er gebruikt werd.