LET OP: PRE-ORDER
Soed Idee Linnen is uitverkocht, maar je kunt alvast bestellen. Ik verwacht een nieuwe levering van XJu Design over ongeveer 3 weken.
Bestel je ook andere producten? Dan wordt je hele bestelling verzonden zodra het linnen binnen is.
Speciaal voor het 15-jarig jubileum van Soed Idee verfde XJu Design niet alleen Soed Idee Red, maar ook dit bijpassende limited edition linnen.
36 count/14 draads, stuk van 45 x 68 cm (1/4 yard).
Ik wilde graag een rustige, antieke linnenkleur die niet te geel is en waarop het diepe rood prachtig uitkomt. XJu Design verfde deze kleur met de hand op Zweigart linnen. De tint ligt in de buurt van DMC 3782, 613 en 644 en heeft door het handverven die mooie, subtiele kleurnuances die ieder stuk net even anders maken.
Dit is ook het linnen waarop ik Caroline Dufour 1841, het jubileumpatroon van Soed Idee, heb geborduurd. Alle aangeboden afmetingen zijn ruim voldoende om Caroline Dufour op te borduren.
Het jubileumlinnen is speciaal voor deze limited edition in losse stukken geverfd. De vermelde afmeting is daarom de vaste maat van het stuk. Op dit moment kan ik het linnen niet in grotere afmetingen leveren.
Omdat het linnen met de hand wordt geverfd, kunnen kleur en kleurnuances per stuk iets verschillen.